band.pl

zespół

The Neverender

The Neverender

rock

www.theneverender.pl

732796596

Częstochowa (śląskie)

Ostatnie logowanie: 24 lutego 2016

Data rejestracji: 28 stycznia 2016

Licznik odwiedzin: 852

opis

Zespół The Neverender jest młodym, ambitnym częstochowskim zespołem!
Działają wspólnie od września 2012 roku. Ich muzykę można określić jako szeroko pojętego rocka. Brzmienie, które ich charakteryzuje to wypadkowa gustów i ambicji każdego z naszej piątki. Do ich inspiracji można włączyć takie style jak rock, hard rock, jazz, blues, funk. 18 lutego 2016 roku zespół wystąpił w TV Katowice

Mimo krótkiego stażu zdążyli zdobyć sobie przychylność oraz fanów pośród publiczności tak Częstochowskiej jak i z dalszych okolic. Zespół gra dużo koncertów w naszych stronach, są znani pośród organizatorów wszelkich eventów oraz festiwali. Występują regularnie w lokalnych rozgłośniach radiowych oraz publikacjach prasowych.

Zespół może pochwalić się również:

- I miejscem w tegorocznym "Przeglądzie Uczelni Wyższych" podczas juwenaliów częstochowskich
- III miejscem na festiwalu "VI Debiuty w Teatr From Poland”, gdzie w ramach wyróżnienia otrzymaliśmy nagrodę specjalną w postaci zaproszenia na częstochowski festiwal "Gitarowe Granie"
- dwukrotnie I miejscem na liście przebojów portalu MusicFace.pl dla utworu "Gdybym..."
- II miejscem w konkursie "To jest do radia kawałek" portalu LubieRadio.pl dla utworu "Autostradą"
Do tej pory grali przed takimi zespołami jak: LemON, Nefre, Synergia, Sierociniec, Miąższ, Last Blush, Krzyż Kross, 69.

Dla teledysków do utworów "Autostradą" oraz "Bez Ciebie" (który współtworzyli z Martą Niciejewską) samodzielnie organizowali premiery w lokalnych klubach muzycznych. Każda z tych imprez cechowała się wysoką frekwencją graniczącą z możliwościami klubów.

Każdy z ich koncertów przyciąga dużą publikę - czy to w lokalnych klubach muzycznych, czy podczas imprez plenerowych (do tej pory m.in. lotnisko w Rudnikach, amfiteatr przy promenadzie Niemena w Częstochowie, amfiteatr w Lublińcu).

Niedawno odbyła się premiera ich debiutanckiego, wydanego własnym nakładem krążka, oraz teledysku do utworu "Obietnica".
Zespół gra swój autorski materiał, którym możemy zapewnić ponad 90 minut świetnej, energicznej, rockowej zabawy

MP3
zdjęcia
  • d52378b0ddf65a01fb02476465fc2f88.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280