band.pl

zespół

TKM

TKM

rock,power pop

tkm.net.pl

696220742

sopot (pomorskie)

Ostatnie logowanie: 31 października 2012

Data rejestracji: 30 października 2012

Licznik odwiedzin: 1550

opis

Piotr Łuba - śpiew, gitara lewadząca, piosenki
Michał 'Sasin' Sasinowski - saksofony i drób
Maciej Piątek - gitara prowadząca
Jacek Skrzydlak -perkusja
Wojciech Baryłka - gitara basowaTKM to prawdziwy sopocki kameleon muzyczny, który jest projektem powerpopowo-rockowym kompozytora, autora tekstów i wokalisty Piotra Łuby. Nawiązuje do tradycji rockowej z melodyjnymi piosenkami i tekstami, po których nie można spokojnie zasnąć ;-)

Sięga do takich wzorców jak The Beatles, Elvis Costello, czy Tiny Tim. Słowem, jak najbardziej świadomie eklektyczny miks.
Zarówno nazwa zespołu, jak i jego logo oznaczają dokładnie to, co myślicie.

Kompozytor, autor tekstów i wokalista Piotr Łuba jest znaną postacią trójmiejskiej sceny rockowej. Wraz z gitarzystą basowym Januszem Wawrzynowiczem postanowili na przełomie 2007 i 2008 r. stworzyć zespół, dzięki któremu zrealizowaliby swoje zamierzenia.

W drugiej połowie 2009 r. do TKM dołączył Adam Zagrodzki, który na zmianę ze Sławkiem Dumańskim siedzieli za TKM-ową perkusją. Skład zespołu TKM dopełnia Michał Sasinowski grający na saksofonie altowym i barytonowym oraz drobiu, muzyk o natychmiast rozpoznawalnym brzmieniu i niezwykłej charyzmie scenicznej, oraz Maciej Piątek na gitarze, mandolinie i instrumentach klawiszowych.

W maju 2011 r. zespół opuścili Janusz Wawrzynowicz i Adam Zagrodzki.

Na ich miejsce przyszli perkusista Jacek Skrzydlak i Wojtek Baryłka grający na gitarze basowej.

Na koncertach TKM daje prawdziwy show, nie cofając się przed absurdalnym poczuciem humoru, który jednak NIGDY nie przesłania tego, co najważniejsze - muzyki!

zdjęcia
  • 102b200561ce188f62c06d70085218ac.JPG
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280