band.pl

zespół

Vexing Question

Vexing Question

metal, hardcore, nu-metal

facebook.pl/vexing.question

785616856

Złotoryja (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 17 stycznia 2013

Data rejestracji: 17 stycznia 2013

Licznik odwiedzin: 1193

opis

vVexing Question muzycznie łączy hardcore punk z ciężkimi odmianami metalu. Nie stroni jednak od eksperymentów z przeróbkami hitów największych muzycznych geniuszów współczesnej muzyki rozrywkowej. Stroimy nisko lecz mierzymy wysoko. Gdziekolwiek ziarno naszych performansów pada na żyzny grunt nieszufladkujących umysłów tam budzi się energia i obfita w pogo zabawa.

Właściwy zespół powstał w 2010 roku kiedy to Paskievicz oraz Meyo, po wielu latach poszukiwań, znaleźli odpowiedniego do swojej wizji perkusistę. Próby z Barynem zaczęły odbywać się w sierpniu tegoż roku w Złotoryi. Niedługo potem, bo w grudniu, jako wokalista dołączył Grzechu. Kolejny rok upłynął zespołowi na ogrywaniu materiału i graniu swoich pierwszych koncertów. Pod koniec 2011 i na początku 2012 roku zarejestrowane zostały 2 pierwsze dema, które nagrane u Smalca w Jaworze, połączyły się w pierwszą EP Nie Róbmy Polityki. Pod koniec marca Grzechu ustąpił miejsca Tomo, nagrane zostało kolejne demo, a kapela zaczęła intensywniej koncertować. Obecnie stan ten jest kontynuowany.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280