sklep

VICTOR 11

www.victorel.pl

Telefon: 603129582

Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wesoła 10

Ostatnie logowanie: 23 listopada 2010

Data rejestracji: 23 listopada 2010

Licznik odwiedzin: 1502

opis

Witamy na stronie Wydawnictwa Victor11. Gorąco zapraszamy Cię do tego, abyś poznał to, co jest naszą pasją. Być może zainspirujemy Ciebie do pozytywnego i bardziej radosnego spojrzenia na świat!

NASZA MUZYKA JEST ZWOLNIONA Z OPŁAT ZA PUBLICZNE ODTWARZANIE!

Zadbajmy sami o klimat w naszym miejscu pracy dla nas i dla naszych klientów! Wybierzmy taką muzykę, która jest dla nas przyjemna i tworzy niepowtarzalny nastrój. W kolekcji wydawnictwa VICTOR 11 znajdziemy taką różnorodność muzyki opierającej się upływowi czasu, że na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Kupując nasze płyty kupujecie również "święty spokój" i nie musicie martwić się o comiesięczne opłaty. Dlatego wciąż proponujemy coś nowego!

Bądź legalny! Korzystaj z muzyki zwolnionej z opłat i z fantastycznego klimatu jaki ona tworzy przy okazji dając… "święty spokój"…

Mottem naszego wydawnictwa jest promowanie bezwzględnej satysfakcji i piękna dla WSZYSTKICH! Począwszy od ludzi komponujących piękną muzykę a skończywszy na każdym słuchaczu siedzącym w wygodnym fotelu i słuchającym naszych płyt. Muzyka "zwolniona z opłat" sugeruje swą niepowtarzalność i niezależność. Wraz z zespołem fantastycznych ludzi uczyniliśmy wszystko, aby poza walorami estetyki dźwiękowej dać możliwość na jej wykorzystywanie. Dlatego każdy z nas - tak jak nasza muzyka - jest wolny i niezależny. W praktyce odnosi się to do możliwości odtwarzania naszych płyt CD i DVD bez jakichkolwiek dodatkowych opłat! Na jakich zasadach? Zapraszam do zapoznania się z NASZĄ OFERTĄ.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280