band.pl

zespół

Void Of Sympathy

Void Of Sympathy

melodic death metal

517443083

Kraków (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 13 września 2017

Data rejestracji: 19 lutego 2017

Licznik odwiedzin: 1180

opis

Zespół powstał pod koniec 2015 roku z inicjatywy Piotra Maślanki. Pierwszymi członkami zespołu zostali Anna Groo (vocal) ex. Serpent Wings, Salvants Of The Blind God obecnie Voidguard , Karol Wójcik (gitara) który udziela się także gitarowo oraz wokalnie w zespole Doomsday a także Jarek Budzyk (perkusja) ex.Serpent Wings, ex.Formosus.W takim składzie przez pierwszy rok zespół tworzy utwory oraz ciężko pracuje nad materiałem. W listopadzie 2016 do zespołu dołącza Patrycja Falecka ,(vocal) na co dzień występująca w zespole Wildstrike ex.Black Fog ,która była brakującym ogniwem dla zespołu, aby mógł ruszyć na scenę. Muzyka ,którą prezentuje zespół obraca się w okolicach melodyjnego death metalu urozmaiconego czystymi wokalami.

Wraz z nadchodzącą jesienią 2017 , ukaże się owoc naszej pracy z Impressive-Art – EP "Lost In Thoughts". Jesteśmy podekscytowani, a przede wszystkim dumni :) Mamy nadzieję, że nasza "Ognista Dama" przypadnie wam do gustu i dłuuugo pozostanie w waszych głowach, a każdy z was znajdzie w niej coś dla siebie.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280