band.pl

zespół

Volte-Face

Volte-Face

Ska/Punk

www.volte-face.band.pl

Jawiszowice (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 09 września 2007

Data rejestracji: 09 września 2007

Licznik odwiedzin: 3090

opis

Volte Face to grupa powstała na zgliszczach zespolu "Zamęt". Po prostu pewnego dnia ludzie z kilku miejscowych kapel (m.in. Bongo Bliss, Analogia Snu, Zamęt, The Confusion ) postanowili założyc zespoł grający muzykę skoczną, radosną i idealną do zabawy na koncertach.

Nazwa zespołu odzwierciedla to jak zespół powstał. Volte Face - w wolnym tłumaczeniu z francuskiego
i angielskiego to nagła zmiana poglądów lub obrót o 180 stopni. Nasz styl to połączenie Ska i Punka, a dokładnie wyeksponowanie tego co najlepsze z tych dwoch gatunków.

Zagraliśmy wiele koncertów, głównie w okolicach Oświecimia i nagraliśmy własnymi siłami demo.
Jednak co dobre szybko się kończy i gdy kapela zaczeła kwitnąć i coraz bardziej się rozwijać.... bach.... od zespołu odszedł Delma (gitara), oraz Miłosz (puzon). Po pewnym czasie jednak pozyskaliśmy nowego gitarzyste Piotrka (Wife) i zaczeliśmy tworzyć nowy materiał który ujrzał światło dzienne po raz pierwszy na festiwalu Komin w Chełmku. Po kilku dniach od koncertu w skład kapeli wstąpiła Aneta (saxofon) oraz Stefan (puzon). Jednak niedługo dęciaki cieszyły się swoją ''trójcą'', gdyż zaraz potem odszedł Kuba (trąbka). Na początku nowego roku dołączył do nas Marcin (akordeon) i w takim składzie graliśmy do maja. Następnie do zespołu dołączył Kamil (trąbka), który po tygodniu bycia w zespole zagrał już swój pierwszy koncert. Okazało się jednak że była to ostatnia impreza dla Stefana (puzon), który zaraz po niej odszedł z zespołu. 16 czerwca zespół wyjechał na nagranie do studia ''NS Studio'' w Nowym Sączu, gdzie zarejestrował 4 kawałki, które niebawem ujrzą światło dzienne...

komentarze
axzx

14:59, 09 września 2007

ciekawie:) bedzie jakis koncert w Brzeszczach/Jawiszo wicach ? chcetnie bym posluchal na zwyo:) a poki co moze jakas MP3 ?
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280