band.pl

zespół

Wah Na Tah

Wah Na Tah

rock, reggae, alternatywa, ska, hardska

myspace.com/wahnatah

0 884 041 050

Łódź (łódzkie)

Ostatnie logowanie: 05 października 2012

Data rejestracji: 21 sierpnia 2008

Licznik odwiedzin: 2869

opis

Zespół Wah Na Tah to czworo muzyków, których drogi skrzyżowały się w 2008 roku.
Sprzyjający los i dobry duch wielkiego wodza Wanata, którego wybrali na swojego patrona sprawił ,że mogą dzielić się swoją twórczością z innymi.

Muzycy zadebiutowali na Widzewskiej Jesieni Muzycznej w 2008 roku docierając do finału konkursu.
Łódzkiej publiczności dali się poznać dzięki udziałowi w finale Targowa Film Festiwal i konkursie 7 z Grażu zajmując trzecie miejsce. Przy okazji trasy z Power Of Trinity Locomotiv tak jak ich charyzmatyczny duchowy wódz, dzięki magnetycznej osobowości wokalisty udało im się podbić serca publiczności. Obecnie zespół skupia się na koncertowaniu i nagraniu ich debiutanckiego albumu.

Wielki wódz Wanata – Pierwszy w Walce, przewodził jednemu z największych plemion Ameryki, jakim było plemię Yanktonai. Uchodził za mądrego , rozsądnego i silnego wodza. Te cechy pozwalały mu sprawiedliwie rządzić i prowadzić swoje plemię do niezliczonych zwycięstw w wielu walkach.
Mamy nadzieję, że tak jak wodzowi Wanata udało się podporządkować sobie inne plemiona, tak i nam uda się równie mocno zawładnąć Waszymi sercami.
Wielki Duchu usłysz nasze modlitwy…


Rafał Bogusz (Boogie) - voc, guitar
Paweł Gojny (Pablo) - trumpet, guitar
Piotr Mikuła (Gruber) - bass
Marcin Rydel (Maroz) - drums

MP3
zdjęcia
  • c1f6ff198cefd6b53b01bf7163006c2e.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280