band.pl

zespół

Warfear

Warfear

Alternative,Thrash Metal,Hardcore

Sanok (podkarpackie)

Ostatnie logowanie: 03 kwietnia 2012

Data rejestracji: 12 sierpnia 2010

Licznik odwiedzin: 2529

opis

Kapela rozpoczęła swoją działalność w Sanoku w 2006 roku pod nazwą Necrobadger początkowo w skład zespołu wchodzili Mateusz Sieniawski (Bynio-gitara,wokal) ,Piotr Pomorski (Władek-perkusja,wokal) ,Konrad Olszewski (Gruby lub (z)Boczek-bas). W tym składzie nagrali trzy kawałki „Śiwy”,”Intro”,”Outro” utrzymane w klimacie death/black metalu .W niespotykanej nudzie i natchnieniu artystycznym Władek i Bynio nagrywali covery mniej lub bardziej znanych zespołów w studiu WLADEK HOME RECORDINGS pod nazwą Evil Dead .W 2007 roku nazwa kapeli uległa zmienie na Silent Death,zaszły również zmiany w składzie zespołu odszedł Konrad Olszewski (Gruby).Zmienił się także styl zespołu na death/thrash metal. Przez zespól przewinęło się kilka osób m.in. Krzysztof Gagatko(Mufo-bas),Patryk Olbert (Anal Hunter-gitara), Mateusz Szybka(Cziken-bas) i Dawid Giżycki(Giżol-wokal),który obecnie zajmuje się produkcją teledysków.
W międzyczasie powstał też zespół Shit Of Destiny wykonujący komediowy rock wykonywany tylko na gitarach akustycznych i bębnach w którego skład wchodzili: Maciej Śliwiak(gitara,wokal), Mateusz Sieniawski(gitara,bębny,wspierający wokal) ,Paweł Radwański(gitara,bębny), Krzysztof Gagatko(bębny,bas)

We wrześniu 2009 Władek i Bynio rozpoczęli działalność pod nazwą Cannibal Holocaust grając mieszankę grindcore'a,hardcore'a i black metalu.
Pierwsza płyta ''Regime Of Terror'' jest w fazie nagrań.Premiera planowana jest na początek 2012 roku.


Obecny skład zespołu (zawieszona działalność):
Mateusz Sieniawski-gitara
Paweł Radwański-gitara
Krzysztof Gagatko-bas

Zespół wykonuje muzykę inspirowaną amerykańskim rockiem lat 90-tych.

Mateusz Sieniawski jest od 2010r. gitarzystą rytmicznym w zespole AmoK

W styczniu 2012 Mateusz Sieniawski (gitara) i Wojciech Lato (perkusja) po rozpadzie zespołu AmoK tworzą nową grupę MAHLOY MIGASH obracającą sie w klimatach hardcore-punkowych.Skład uzupełniają wokalista Maciej Śliwiak i basista Witek Nowak(Pozor Pozor,Raining Blunts)
Skład MAHLOY MIGASH:

Maciej Śliwiak - wokal
Mateusz Sieniawski - gitara
Witek Nowak - bas
Wojtek Lato - perkusja

Możliwe jest że pierwszy skład Necrobadger(przynajmniej Władek i Bynio) coś wspólnie jeszcze nagrają.
Prawdopodobnie piszą nowy materiał ale i znajdzie się tam na nowo nagrany utwór ''Śiwy''

MP3
zdjęcia
  • 2cdd44494c40f5f0ebda12cfe65958e8.jpg
  • 4692d9e0edc53934b2e9869fd606dcc6.jpg
  • 356b5433871d9eab10dc293d64b2933f.jpg
członkowie zespołu
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280