band.pl

zespół

Uneasy

Uneasy

rock, hard-rock

www.myspace.com/uneasyrock

606472401

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 16 czerwca 2010

Data rejestracji: 01 czerwca 2010

Licznik odwiedzin: 2470

opis

Zespół „Uneasy” to pięć młodych, wykształconych muzycznie osób, grających muzykę oscylującą wokół rocka i hard rocka. Wykonują w znacznej większości własne kompozycje. Twórczość „Uneasy” to często proste, melodyjne riffy gitarowe, wirtuozerskie solówki, wypełniane brzmieniem Hammondów, rodesów lub fortepianu, oparte na głębokim pulsie basu. Cechami charakterystycznymi zespołu są niebanalne teksty, przemyślane aranże oraz wyjątkowa charyzma wokalistki. Każdy z muzyków ma doświadczenie sceniczne i studyjne z projektów, w których do tej pory brali lub biorą udział. Debiutanckie nagranie zespołu Uneasy – „Insomnia” odniosło sukces w lokalnych rozgłośniach radiowych, gdzie pojawiało się na pierwszych miejscach list przebojów. Szukając podobieństwa brzmienia „Uneasy” w twórczości innych zespołów, trudno znaleźć dobrze pasujący stylistycznie zespół. Jednak wiele utworów inspirowanych jest muzyką ACDC, Comy, TSA, czy Van Halena, co z pewnością da się zauważyć.

Skład:
Natalia Sady - wokal
Wojciech Łańko – bass
Aleksander Orłowski - perkusja
Damian Pietrasik – piano elektryczne, organy Hammonda
Krzysztof Ugorowski - gitara elektryczna

ulubione
komentarze
Uneasy

02:52, 01 czerwca 2010

Witamy na naszym profilu! Wpiszcie na youtube Uneasy "Insomnia" - możecie tam posłuchać naszego pierwszego utworu! Pozdrawiamy serdecznie! Uneasy.
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280