band.pl

zespół

Zespół Muzyczny Smak

Zespół Muzyczny Smak

pop, disco, biesiada

www.zespol-smak.pl

+48 601 352 824

Żagań, Żary, Zielona Góra (lubuskie)

Ostatnie logowanie: 29 sierpnia 2014

Data rejestracji: 29 sierpnia 2014

Licznik odwiedzin: 12471

opis

ZESPÓŁ MUZYCZNY SMAK - OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBÓW, WESEL I IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH!

Jesteśmy profesjonalnymi wykształconymi muzykami z wieloletnim doświadczeniem, choć jesteśmy młodzi. Zapewniamy wyjątkową oprawę muzyczną rożnego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel, a także ślubów kościelnych (Szymon- dyplomowany organista kościelny). To, co nas wyróżnia - każdy z nas jest nie tylko wokalistą, ale także gra na instrumencie dętym. Nasza sekcja dęta to: trąbka, waltornia, saksofon altowy, saksofon tenorowy i sopranowy (w składzie również akordeon, 3 instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna oraz akustyczna). Nasz repertuar zawiera najnowsze hity, jak i najstarsze szlagiery, a na życzenie przygotujemy każdy utwór. Muzyka to nasze życie, dlatego na scenie przede wszystkim dobrze się bawimy, a pozytywna energią zarażamy zaproszonych gości. Nie tylko gramy, ale także organizujemy zabawy, zapraszamy do wspólnej biesiady. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, jak i oświetlenie sceniczne. Gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Najczęściej gramy w miastach: Żagań, Żary, Iłowa, Zielona Góra, Lubsko, Nowa Sól - województwo lubuskie. Dojedziemy w każdy zakątek kraju!

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280