band.pl

zespół

zoograniczeni

zoograniczeni

reggae, alternatywa, ska, rock,

www.zoograniczeni.art.pl

Garwolin (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 13 stycznia 2016

Data rejestracji: 25 stycznia 2009

Licznik odwiedzin: 2921

opis

Krótko
Na początku były jaja. - "potwory i spółka" chociażby.
Następnie zaangażowanie dwóch członków przyczyniło się do powstania projektu i ogólnej koncepcji naszej twórczości.
Początkowe działania skupiały się na kreowaniu własnej osobowości prowadzącej do afektywnego wyrażania emocji i myśli poprzez muzykę.
Gitara i wokal zaczęły działać.
Spotkania w "próbowni", inwencja twórcza, głęboka chęć kreowania nowego nurtu artystycznego "alternative raga" oraz głęboka charyzma były nie jako KAMIENIEM WĘGIELNYM pod stworzenie Zoograniczonych.
Ciężka praca, kilolitry potu a także wielka chęć pokazania swojego JA przez muzykę zaowocowały w pierwsze utwory i ogólną koncepcje stylu.
Z dala od Zgiełku, Vanitas, Kury i Jacyś, Potwory i Spółka - to pierwsze z licznych przedsięwzięć tych szalonych do granic możliwości ludzi: Fritza i Schoguna.
Niezastąpiony wokal i cudowność słów Patryka oraz głębokie dźwięki, niesamowita ekspresja i świeżość stylu nadawane przez pięciolinię Jakuba były ogniwami spajającymi wizję tych młodych ludzi na świat dźwięków.
Końcem okresu twórczości domowej, bo można tak nazwać czas prawie dwuletnich zmagań ze sprzętem, myślami i wszelakimi problemami natury psychologicznej, były przygotowania do pierwszego koncertu
Poszukiwania pozostałych równie zwariowanych członków składu przyniosły aktualny wygląd grupy ZOO. Brzmienie uszlachetnione pozytywnymi dźwiękami poprzez perkusje dostarczył Paździesz. Wibrowanie ciała rodem z ortodoksyjnej czarnej muzyki dał nam Bart oraz jego czarodziejski bass.
Przychodzi czas na koncerty
Data 13 stycznia 2008 zostanie na wieki zapamiętana jako uwieńczenie prób straszliwych i okrutnych obfitujących w pot krew. Koncert - jeden, wielki.
Występ na "Wośpie" przyniósł ochotę na dalsze granie.
Trzecie miejsce w przeglądzie młodzieżowych zespołów muzycznych w Miętnem k. Warszawy, support przed Kangaroz, Happysadem, Vavamuffin, EastWest Rockers, Loser Life i Czarną Mambą to kilka epizodów na scenie w przeciągu roku.

Historia Toczy się w ZOO, głównym kronikarzem jest od zawsze Listonosz Wiesław.

Peace % Love!

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280